Digitaalse meedia haldus

Kõik Meediahalduse, Telekanali väljastuse ning Distributsiooni teenused saab Levirast.

Meie hoolitseme kõigi tehniliste vajaduste eest võimaldades ringhäälinguettevõtetel ja sisu omanikel keskenduda oma põhitegevusele pakkuda oma vaatajatele emotsioone ja kvaliteetset ajaveetmist.

Levira alustas digitaalsete meediahalduse teenuste arendamist juba aastal 2006. Tihedas koostöös innovaatiliste ja ärimudeleid muutvate partneritega on Levira arendanud tipptasemel teenuseid uuenduslikul, usaldusväärsel ja kulutõhusal viisil, et aidata oma klientidel olla edukad.

Ühena esimestest kasutas Levira „channel-in-a-box“ lahendust telekanalite väljastuskeskuse rajamisel Tallinna Teletorni. Täna on Levira edukalt võtnud programmiväljastuses kasutusele pilvelahendustel põhinevad tehnoloogid ja lahendused, eeldusel, et see on otstarbekas.

Juba mitmeid aastaid on Levira edukalt kasutanud Zixi-protokollil põhinevaid IP-distributsioonilahendusi ning on need integreerinud oma meediavõrgu lahendustesse saavutades seeläbi kuluefektiivsust ning operatiivsust uute sihkohtade kasutuselvõtmisel.

2016 sõlmis Levira partnerluslepingu Rootsi meediaettevõtte June AB-ga et tuua turule esimese täisteenuse, mis tagab VOD- ja OTT-sisu haldamise kogu selle elutsükli jooksul. Ühiselt toodi turule ainulaadne metaandmete, transkodeerimise, paketeerimise ja platvormidele edastamise teenus. Levira kompetents ja kogemus transkodeerimisel ning June asjatundlikkus sisuhalduse, töövoogude juhtimise, paketeerimise ja edastuse vallas annab meile võimaluse pakkuda oma klientidele täislahendust.

2017 astus Levira partnerlusse Suurbritannia ettevõttega Ortana Media Group. Ortana poolt arendatud uuenduslik Cubix meediahalduse, orkestreerimise ja automatiseerimise platvorm võimaldab Leviral osutada senisest laiemal skaalal kuluefektiivseid traditsioonilisi meediahalduse teenuseid, aga samuti mitmeid eriti uuenduslikke teenuseid nagu “kõne-tekstiks”, keele ja pildi tuvastamist, veebiotsinguid jpt teenuseid, mis võimaldavad väga erinevatel kas video, heli või pildimaterjaliga töötavatel ettevõtetel olla efektiivsemad ning arendada ka uusi võimekusi.

 

1. Septembril 2007 läks Levira uhiuuest telekanalite väljastuskeskusest Tallinna Teletornis eetrisse esimene telekanal, Silver HD, mille sihtturuks oli Skandinaavia. Täna väljub Levira väljastuskeskusest juba enam kui 30 telekanalit, mis Levira meediavõrgu kaudu jõuavad televaatajateni üle kogu Skandinaavia, Baltikumi ning Kesk ja Ida-Euroopa.
Meil on palju kogemusi tööks rahvusvahelises keskkonnas ning klientidega üle kogu maailma.

Meile tõsiselt meelivad heatujulised kliendid ning me teame hästi, kuidas seda saavutada.


Kontakt

Indrek Lepp

Meediateenuste direktor