Digitaalse meedia haldus

Peamine kasu, mida Cubix’i sisu haldamise platvorm pakub, on olemasolevate töövoogude automatiseerimine. Levira Cubix platvorm võimaldab digitaalse sisu automatiseerimist ja integreeritust olemasolevasse töövoogu tasemel, mida siiani ei ole olnud võimalik rakendada.

Me suurim soov on võimaldada digitaalse sisuga (video-, muusika-, dokumendi failid) opereerivatel ettevõtetel manageerida ja otsida sisu oluliselt suurema detailsusega ja seejuures automatiseerides maksimaalsel hulgal töövoogusid.

Sellest soovist tulenevalt astusime 2017 aastal partnerlusse Londonis baseeruva Ortana Media Group nimelise noore ettevõttega. Ortana insenerid arendavad Cubix platvormi, mis võimaldab Leviral pakkuda lihtsalt skaleeritavat, soodsat ja kohandatavat automatiseerimise platvormi. Lisaks traditsioonilisele digitaalsele sisuhaldusele, pakume lisaks progressiivseid lahendusi nagu kõnest tekstiks (speech to text), keele ja pildi tuvastus, transskodeerimine, veebi indekseerimine (web crawling), pildi ja video puhul atribuutide tuvastus, sotsiaalmeedia sisu tuvastus, jne.

Cubix võimaldab oma modulaarsuses ja lisatud tööriistadega korrastada digitaalse sisu arhiivi ja saavutada läbipaistvus ning efektiivsus kogu sisu ja seda ümbritsevate metaandmete ulatuses.

Lähtuvalt Cubix’i modulaasest disainist ja integreeritavusest, on võimalik platvormi käivitada täielikult pilves koos pilvearhiivi võimekusega, lokaalselt või hübriidlahendusena eelmainitutest. Cubix’i arhitektuur võimaldab effektiivset kasutamist, kus uued featuurid ja instantsid on võimalik kiirelt käivitada veebiliideseid kasutades, mõjutamata olemasoleva lahenduse toimimist.

Cubix on ehitatud lahendama töövoogusid hoolimata faili tüübist või koodekist. Platvorm tuleb toime lihtsate pildi, audio ja video failitüüpidega kui ka keerukamate formaatidega nagu (OPAtom, DCP, DPX, image sequences) ning lisaks dokumendi või tugi andmestikuga nagu PDF’d, subtiitrite failid jne.

 

Hinnastamise mudelid:

Jagatud ja dedikeeritud tarkvara litsents kasutab istekohtade loogikat, kus hinnastatakse kasutajate arvu ning lannsseeritud moodulite tüüpe. Täpsemate hindade saamiskes võtke ühendust ja vaadake alajaotust ”hinnad”.

Instantsi soetamine Capex põhimõttel võimaldab ühekordse tasu eest Cubix lahendus alatiseks soetada. Tasu suurus sõltub valitud moodulitest. Moodulite hindade saamiseks palun pöörduge…

Tehingupõhine hinnastamine. Pakume erinevaid teenuseid, mida Cubix’i platvorm endas kätkeb, ka tehingupõhise hinnastamisega. Tehingupõhise hinnastamise loogikat rakendame näiteks transskodeerimise lahendustele. Hindade info asub siin.


Kontakt

Indrek Lepp

Meediateenuste direktor