Digitaalse sisu töötlemine

Videomaterjali digitaliseerimise ja selle töötlemise peamine teenus on videofailide konverteerimine erinevatesse formaatidesse, mis on vajalik nimetatud videosisu kasutamiseks nõudevideo, järelvaatamise või muudel mittelineaarsetel teenuse platvormidel (nt. Netflix, iTunes, HBO jpt). Lisaks korrastame faile rahvusvaheliste standardite kohaselt. Levira tehniline baas võimaldab transkodeerimist sisuliselt igasse formaati ning igasuguste parameetritega.

Vajadusel teostame ka videomaterjali töötlemist: nt. musta materjali eemaldamist, värvide korrigeerimist ning graafika, tekstide, subtiitrite ja muude videoefektide lisamist. Samuti heli standarditekohast normaliseerimist, audiokanalite järjestamist, sünkroniseerimist jms.

Teenuste osutamisel kasutame järgmisi vahendeid: Rhozet Carbon Coder, AmberFin iCR, Apple FinalCut Pro, Adobe Creative Cloud, Microsoft Smooth Streaming Exporter, HTTP Live Streaming Exporter, FAB Subtitler jpt.

Digitaliseerimist teostame järgmistest formaatidest; HDCAM, HDCAM SR, Digital Betacam, Betacam SP, MPEG/IMX, DVCAM, DVD/BluRay.

 

Arhiveerimine

Tänapäevased meediafailid on märkimisväärse suurusega ja seetõttu on oluline luua sobivad võimalused ka nende salvestamiseks ja säilitamiseks. Spetsiaalselt meediafailide säilitamiseks rajatud Levira meediaarhiiv on kahetasandiline ning täielikult varundatud.


Kontakt

Indrek Lepp

Meediateenuste direktor