Telepildi edastus


Pakume nii kodu- kui välismaistele telekanalitele võimalust olla nähtavad vaba juurdepääsuga maapealses digilevivõrgus nii HD kui SD kvaliteedis.

 

Levira poolt pakutava põhivõrgu (Multipleks 1) katvus on 100% Eesti territooriumist ning toimivuskindlus üle 99.99%. Samuti levitame signaale ka mõnevõrra väikesema (üle 90%) territoriaalse katvusega võrgus (Multipleks 6).

 

HD-kvaliteedis telepildi edastamise jaoks on loodud DVB-T2 standardil põhinev võrk (Multipleks 7).

 

1. DVB-T teenuse tehnilised parameetrid.

2. Eesti Digilevis edastuvate programmide nimekiri.

3. Levira saatejaamade asukohad ning tehniline info saatjate kohta.

Lisaks DVB-T võrgule on meil ka uus DVB-T2 standardil baseeruv televisioonivõrk, mis on mõeldud HD-teenuste edastamiseks. Hetkel edastatakse selles võrgus pilootprojekti raames koostöös Eesti Rahvusringhäälinguga ETV ja ETV2 HD-kvaliteedis programmi.

Vabalevikanalite vaatamine:

Vabalevis ehk tasuta üle õhu kättesaadavad on Eestis viis telekanalit – ETV, ETV2, ETV+, Tallinna TV ja inglisekeelne uudistekanal France24. Vabalevikanalite vaatamiseks ei pea liituma ühegi teenusepakkujaga ega sõlmima lepingut.

Vabalevisaatjate asukohad Eestis ning info sageduskanalite kohta leiad siit. Soovitame kindlasti tähelepanu pöörata ka õigele antennile, mis sõltuvalt lähima saatja kaugusest võib olla kas toas või peab olema hoone katusel. Lisainfo selle kohta leiad siit. Nimekirja Digilevi kaubamärki kandvate, Levira poolt sertifitseeritud telekate kohta leiad siit.

Ühenda telekas ka internetiga – saad juurde HübriidTV

HübriidTV põhineb uudsel HbbTV standardil, mis seob mugavaks tervikuks kaks erinevast allikast saabuvat signaali: üle õhu jõuavad telerisse kõik põhilised telekanalid, ent interneti kaudu jõuavad kohale mitmed lisakanalid (Eesti Kanal, Eesti Kanal+, Alo-TV, MyHits), kõik Delfi TV ülekanded, Eesti telekanalite järelvaatamine ning palju muud. Kõik see on mugavalt teleka puldiga hallatav ja kasutajale lihtne ning loogiline.

 


Kuidas HübriidTV-st osa saada?

HübriidTV eelduseks on nutitelekas, mis on ühendatud nii antenni kui ka internetiga. Lisaks sellele tuleb osade telekate puhul menüüst aktiveerida ka HbbTV funktsioon. Seda, kuidas erinevatel telekatel HübriidTV aktiveerimine toimub, näed siit.

Kuidas hübriidTV välja näeb?

HübriidTV tunned ära värvilisest start-nupust, mis kanalivahetuse järel hetkeks ekraanile ilmub. Alt videost näed, millistest osadest nutikas hübriidTV koosneb. Vajuta värviklahve ja vaata siit alates telekat uutmoodi.

Küsimuste korral kirjuta digilevi@levira.com või helista 680 4040 (E-P kl 10-22).

AS Levira Digilevi HübriidTV privaatsusteatise leiad siit.

Kontakt

Meelis Anton

Võrguteenuste direktor